Wysypisko Grodzisk Mazowiecki

share on Facebook share on Twitter share on Pinterest share on WhatsApp share on reddit

WYSYPISKO GRODZISK MAZOWIECKI - DZIEŃ 3392

Jak gmina Grodzisk Mazowiecki od 3392 dni "zajmuje się" sprawą nielegalnego składowania na swoim terenie niebezpiecznych odpadów.

Grzegorz Benedykciński burmistrz Grodzisk Mazowiecki wysypisko

Wysypisko Grodzisk Mazowiecki - dzień 3392

,
wysypisko gmina grodzisk mazowiecki

Urzędnicy gminy Grodzisk Mazowiecki i burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński już 3389 dni niestrudzenie zajmują się usunięciem z podległego im terenu niebezpiecznych odpadów. Efekty? Brak.

Wysypisko Grodzisk Mazowiecki - dzień 3389

Urzędnicy wydziału środowiska odwiedzili ten teren 1 raz przez 9 lat "zajmowania się sprawą". To i tak o 1 raz więcej, niż burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, który przez 3389 dni nie znalazł czasu nawet, żeby rzucić okiem na atrakcje, które mieszkańcy mają na codzień - przerdzewiałe beczki z chemikaliami, plastikowe pojemniki z niebezpiecznymi substancjami, gryzonie i owady, które osiedliły się na nielegalnie składowanych śmieciach.

Urzędnicy gminy Grodzisk Mazowiecki tłumaczyli się problemami ze zmuszeniem właściciela terenu do posprzątania niebezpiecznych odpadów, a skoro właściciel tego nie zrobił... spoczęli na laurach i czekają aż sprawa sama się rozwiąże.